Wamako Sp. z o.o. | ul. Gdańska 27K | 83-034 Trąbki Wielkie | e-mail: wamako@o2.pl
Pokaż menu

O firmie

Wamako powstało w listopadzie 2003 roku jako odpowiedź na rosnące potrzeby naszych klientów oczekujących profesjonalnej spedycji która nie kończy się stricte na samym transporcie, ale również wyspecjalizowanej opieki logistycznej od złożenia zamówienia, poprzez proces dokumentacyjny aż do dostarczenia towarów do odbiorców wskazanych w zleceniu.

U podstaw jej założenia znalazło się kilkunastoletnie doświadczenie właścicieli w zakresie szeroko rozumianej logistyki produktów z różnych sfer gospodarki. Od początku powstania firmy traktowaliśmy każdego klienta indywidualnie starając się im wyjść naprzeciw z najkorzystniejszymi warunkami dopasowanymi do ich konkretnych potrzeb często proponując grupowanie ładunków w celu minimalizacji kosztów bądź też organizując wysyłki ekspresowe zapewniając najszybszą z możliwych na rynku dostaw.

Naszą misją jest i było zadowolenie klienta i przez to doczekaliśmy się grupy lojalnych partnerów biznesowych którzy wiedzą że firma do której się zwracają z przesyłką zajmie się ich towarem profesjonalnie i zlecenie zostanie wykonane zgodnie z wytycznymi założeniami.

Dziś Wamako jest jedną z wiodących firm północnej części Polski, skupiając szereg przewoźników działających na terenie zarówno kraju jak i całej Europy. Wśród dostępnej floty posiadamy również własny tabor o szerokim przekroju załadowczym. Jedną z bardziej dominujących relacji przesyłek towarów w transporcie międzynarodowym najpopularniejsze to Polska – Niemcy, Niemcy – Polska, chociaż trasa Polska – Holandia staje się z dnia na dzień coraz bardziej oblegana. Jednakże nie zmienia to faktu że w inne zakątki Europy nasza firma otwiera szersze linie logistyczne wraz z rosnącymi potrzebami naszych klientów.

Biuro Wamako

Wyróżnienia i certyfikaty

Jesteśmy dumnymi członkami