Wamako Sp. z o.o. | ul. Gdańska 27K | 83-034 Trąbki Wielkie | e-mail: wamako@o2.pl
Pokaż menu

Flota

Uzyskane przez naszą firmę liczne certyfikaty i licencje świadczą nie tylko o kompetencjach naszych kierowców, ale również o posiadaniu pojazdów, które spełniają wszystkie przyjęte ogólnie normy i wymagania. Dysponujemy zarówno dużymi, jak i małymi samochodami ciężarowymi, dzięki czemu z łatwością dostosowujemy się do wymagań klientów i przewozimy ładunek różnego rodzaju.

Nasza flota – samochody duże:

Posiadane przez nas pojazdy duże umożliwiają nam transportowanie na terenie całej Europy towarów o sporych gabarytach. Dysponujemy maszynami pochodzącymi od uznanych w branży transportowej producentów, takich jak DAF oraz MAN. Dbamy o to, by każdy ruszający w trasę pojazd był do niej przygotowany w stu procentach – to dlatego nasze samochody duże regularnie przechodzą kontrole i przeglądy.

Nasza flota – samochody małe:

Poza pojazdami dużymi do dyspozycji mamy także kilka samochodów mniejszych pochodzących od renomowanych na całym świecie producentów aut dostawczych i ciężarowych. Naszą flotę tworzą między innymi nowoczesne modele marki Renault, Mercedes-Benz czy Iveco. Pojazdy te nie tylko zapewniają komfort prowadzenia niezależnie od warunków pogodowych, ale są również wystarczająco przestrzenne, by zagwarantować bezpieczny przewóz różnego rodzaju ładunku.

Jesteśmy dumnymi członkami