Już wkrótce najnowsze zdjęcia naszej floty !!
ul. Grunwaldzka 62
83-000 Pruszcz Gdański
Dojazd
WAMAKO
UL GRUNWALDZKA 62
83-000 Pruszcz gdański

 AUTOBUSEM

Z Gdańska i z Tczewa
Autobusem nr50 jadącym z Gdańska Głównego lub Tczewa wysiadają Państwo na przystanku Pruszcz Gdański (GS). Piechotą od przystanku idą Państwu około 100 metrów cofając się ulicą Grunwaldzką w kierunku centrum kierując się do bramy na teren byłych GS. Powyższa brama jest tuż przed starymi nieużywanymi torami kolejowymi leżącymi między stacją benzynową Łukoil a w/w wjazdem. Wchodząc przez bramę szukamy jedynego murowanego budynku z żółtą fasadą. W tym biurowcu znajdą nas Państwo na drugim piętrze  pod szyldem wejściowym na drzwiach Wamako.

Dodatkowo z Gdańska oprócz wyżej wymienionego połączenia możecie Państwo dojechać na przystanek Pruszcz Gdański (GS) autobusem nr 232 i nr 3 (kierunek Łęgowo) jak i wiele innymi autobusami linii prywatnych jeżdżących z Gdańska w kierunku Tczewa lub Pszczółek.

 SAMOCHODEM

Z Gdańska
Jadąc obwodnicą trójmiasta samochodem z Gdynii w kierunku Tczew jadą Państwo do końca bezpłatnego odcinka obwodnicy i skręcają Państwo na rondzie w lewo na Pruszcz Gdański. Po przejechaniu około 500metrów i minięciu po prawej stronie stacji „Lotos” dojeżdżają Państwo to świateł. Jadąc dalej prosto zaraz za tymi światłami tuż przez nieużwywanymi starymi torami kolejowymi skręcają Państwo w lewo w bramę terenu GS. W ten sposób dojeżdżają Państwo do jedynego murowanego żółtego biurowca. Tam znajdą nas Państwo nad  na drugim piętrze  pod szyldem wejściowym na drzwiach Wamako.

Z  Tczewa
Jadąc drogą krajową nr 1 z Tczewa w kierunku Gdańska dojeżdżając do ronda ze zjazdem na obwodnice trójmiasta skręcają Państwo w kierunku Pruszcza Gdańskiego na ulice Grunwaldzką trzymając się dalej tej samej drogi nr 1 . Po przejechaniu około 500metrów i minięciu po prawej stronie stacji „Lotos” dojeżdżają Państwo to świateł. Jadąc dalej prosto zaraz za tymi światłami tuż przez nieużwywanymi starymi torami kolejowymi skręcają Państwo w lewo w bramę terenu GS. W ten sposób dojeżdżają Państwo do jedynego murowanego żółtego biurowca. Tam znajdą nas Państwo nad  na drugim piętrze  pod szyldem wejściowym na drzwiach Wamako.

mapa dojazdu
 
O FIRMIE | TRANSPORT I SPEDYCJA | MAGAZYNY | DOKUMENTY I LICENCJE | KONTAKT | DOJAZD | GALERIA | SPORT | LINKI Projekt i wykonanie: ELSO